Gönderen Konu: MDK4 kurulumu  (Okunma sayısı 291 defa)

GHH

  • Araştırmacı-S1
  • *
  • İleti: 13
    • Profili Görüntüle
MDK4 kurulumu
« : 17 Temmuz 2019, 16:42:12 »
Öncelikle Selam benim adım GHH bu gün sizlere MDK4 nasıl kuruluru anlatacağım çok kolay MDK4 nedir onu anlatayım.

MDK4:MDK3'ün bir üst versiyonu ve daha fazla özelliğe sahip olanıdır bu uygulama/program.MDK4 bir pentest programı/uygulamasıdır.

MDK4'ün kurulumu için şu kodu yazmanız yeterli  olacaktır inanın baya etkili bir program wifi hacklemekten tutunda dos a kadar birçok işlevi yerine getirebilir ama öyle dos sanmayın baya etkili bir dos atar neyse.

İNDİRMEK İÇİN GEREKEN KOMUT:sudo apt-get install mdk4
sudo yapmamızın nedeni gelen sorulara otomatik cevap vermesidir ama eyer isterseniz apt-get install mdk4 diyerek manuel cevaplaya bilirsiniz 15-30 saniye akdar sürebilir inmesi internete bağlıdır. Hadi benden bu kadar baaaay.

MDK4 ingilizce açıklaması:
MDK4 is a Wi-Fi testing tool from E7mer of 360PegasusTeam, ASPj of k2wrlz, it uses the osdep library from the aircrack-ng project to inject frames on several operating systems. Many parts of it have been contributed by the great aircrack-ng community: Antragon, moongray, Ace, Zero_Chaos, Hirte, thefkboss, ducttape, telek0miker, Le_Vert, sorbo, Andy Green, bahathir, Dawid Gajownik and Ruslan Nabioullin. THANK YOU!

MDK4 is licenced under the GPLv2 or later.

MDK4 ingilizce açıklamasının türkçe çevirilmiş hali:

MDK4, k7wrlz'nin ASPj'si olan 360PegasusTeam'in E7mer'inden bir Wi-Fi test aracıdır, çeşitli işletim sistemlerine kare enjekte etmek için aircrack-ng projesinden osdep kütüphanesini kullanır. Bunun birçoğu büyük uçak topluluğunun katkısı olmuştur: Antragon, moongray, Ace, Zero_Chaos, Hirte, thefkboss, ducttape, telek0miker, Le_Vert, sorbo, Andy Green, bahathir, Dawid Gajownik ve Ruslan Nabioullin. TEŞEKKÜR EDERİM!

MDK4, GPLv2 veya daha üstü lisanslıdır.
Dünya'da hapse girmeden: Devleti eleştire bildiğim yer siber alemdir.Tarafsızım parti yada takım tutmuyorum eşitliği,adaleti,sevgiyi ve barışı savunuyorum.